Objava

Collapse
No announcement yet.

Šta bi sve učinili za ljubav vašeg života ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta bi sve učinili za ljubav vašeg života ???

    And I swear, I love you
    Cos loving you is what I’m made for
    I’d gladly give my all and all
    It doesn’t matter where I am
    As long as I’m with you
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I_F0U-samFU[/youtube]
    Last edited by goxy30; 29-03-09, 01:26. Razlog: Tema nastala jos 27. Avg 2008

  • #2
    Naravno sve!
    'ljubav svog života' postaje integralni deo nas samih, tako da se za njih čovek bori kao za život, za još jedan dah, za još jedan otkucaj srca...

    Comment


    • #3
      kako znamo da je to ljubav naseg zivota...zar se to ne misli za svakoga u koga smo zaljubljeni

      Zar ljubav nije prevara?:axxo:
      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

      Comment


      • #4
        Sve

        ae pozz svima

        Comment


        • #5
          Ja vise nista, svi muskarci su konji
          Ja cu da trazim neku devojcicu verovatno
          i za nju cu ciniti sve
          [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
          Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

          Comment


          • #6
            +

            Citiat člana Futura Pogledaj Post
            kako znamo da je to ljubav naseg zivota...zar se to ne misli za svakoga u koga smo zaljubljeni

            Zar ljubav nije prevara?:axxo:
            Kada se prava, bezrezervna ljubav dogodi, to se oseti. 'biti zaljubljen' nije isto što i osetiti pravu ljubav!
            Ta 'sezonska' i 'radi reda' zaljubljivanja, ne smatraju se 'ljubavlju svog života'. Takve ljubavi se dogode JEDNOM u životu, ILI NIKAD!

            @COCO, ne dozvoli da te prethodno loše iskustvo sa 'muškarcima-konjima' zauvek spreči da ti se dogodi ovo što se desi jednom u životu! Svako je ličnost za sebe, i ne osuđujmo unapred nikoga. U velikoj meri i mi sami u vezi možemo uticati da nam partner postane kako 'konj'(glup,kreten...), tako i 'kuca'(veran), 'maca'(umiljat)...
            Dakle, za nekoga ko je 'druga polovina NAS', čovek treba da bude spreman da učini BAŠ SVE!

            Comment


            • #7
              Citiat člana COCO Pogledaj Post
              Ja vise nista, svi muskarci su konji
              Ja cu da trazim neku devojcicu verovatno
              i za nju cu ciniti sve
              auu neko te opasno naljutio

              Comment


              • #8
                Nista za ljubav, sve za koru hleba
                $+SEX=

                Comment


                • #9
                  Sve sto je u mojoj moci , ako je ljubav zivotna (mada ja ne shvatam taj pojam "ljubav zivota" )ali , nikada ne bih mogla povrediti sebe u ime te ljubavi.
                  Priznajmo da ipak svi mi najvise sebe volimo .

                  Comment


                  • #10
                    Citiat člana Sanndra Pogledaj Post
                    Sve sto je u mojoj moci , ako je ljubav zivotna (mada ja ne shvatam taj pojam "ljubav zivota" )ali , nikada ne bih mogla povrediti sebe u ime te ljubavi.
                    Priznajmo da ipak svi mi najvise sebe volimo .
                    Draga moja svi mi volimo sami sebe u manjoj ili vecoj meri ali ako najvise volimo sebe to je znak da nesto nije uredu. Nekad bih u ime ljubavi znala skociti sa mosta, prepesaciti kilometre...Sad ne bih nista jer iako je 'prava' ona je samo jos jedna duga posle kise. Nestace. Kako i sta nas voljeni oseca je UVEK nesto sto necete dokuciti prvih godina. Posle svega ne mogu i ne zelim verovati u 'pravu' lj, samo duga u kojoj cu uzivati i necu se truditi VISE
                    Last edited by COCO; 11-04-09, 14:17.
                    [MP3L]http://music.same-melody.com/mp3/BesameMucho/Los Tres Diamantes - Besame Mucho.mp3[/MP3L]
                    Zaista, sex i smeh idu ruku pod ruku, i uvek sam se pitala - i još se pitam - šta je važnije !?

                    Comment


                    • #11
                      Citiat člana COCO Pogledaj Post
                      Nekad bih u ime ljubavi znala skociti sa mosta, prepesaciti kilometre...
                      COCO , mila moja ..budimo realni ..TI kao ni ja niti bilo koja normalna osoba ne bi ovo uradila zbog neke "prave " ljubavi

                      Dosta toga cinimo zbog ljubavi ...trpimo , snizavamo svoje kriterijume ,menjamo se -bivamo ono sto u biti nismo...ah , a ljubav ....ali IPAK sebe volimo najvise.
                      neka nasa ljubav ce moci ziveti bez nas , jednom, ali mi sami bez sebe necemo...Ja NIKADA ne bih izgubila sebe zbog ljubavi pa cak i te "prave"


                      a mislim da je ljubav pokretac svega , da nam daje snagu neocekivanu...
                      Mogu ja preći preko svega, al dok prelazim... dobro izgazim...

                      Comment


                      • #12
                        Prava ljuba, ljubav zivota il kako god zvali taj neki osecaj pripadanja koji je van vremenski, je nesto u sta bih sumnjala da nisam imala tu srecu ( i nesrecu ) da se uverim u postojanje iste.

                        E za tako nesto, vredi dati i zivot ako treba, biti nesebican u davanju i primanju. Ali ljubav ako je prava ne zahteva menjanje sebe, jer onda nije ni kompletna ni iskrena...

                        Comment


                        • #13
                          Citiat člana M ICE Pogledaj Post
                          Prava ljuba, ljubav zivota il kako god zvali taj neki osecaj pripadanja koji je van vremenski, je nesto u sta bih sumnjala da nisam imala tu srecu ( i nesrecu ) da se uverim u postojanje iste.

                          E za tako nesto, vredi dati i zivot ako treba, biti nesebican u davanju i primanju. Ali ljubav ako je prava ne zahteva menjanje sebe, jer onda nije ni kompletna ni iskrena...
                          Slazem se, ne treba menjati sebe, isto kao sto ne treba ocekivati da se druga strana promeni...potrebno je razumevanje u nekim stvarima oko kojih bi se svaki par sukobio (jednostavno to mora postojati, nismo svi isti)

                          Nerazumevanje kad se dvoje vole, iskreno vole, ne sme postojati
                          Uvek ce biti dovoljno razumevanja ako to medju njima vredi
                          Ja nikad nisam razumeo kad neke devojke ocekuju da se ti njima prilagodis, i svim njihovim problemima a od druge strane ne mozes dobiti slicno ili isto

                          Kad osetim da je to nesto 'pravo' cinim sve, ali kad je to 'pravo' nerazumno onda popizdim iako znam da je 'pravo'
                          Ali se ipak zarad tog 'pravog' povucem i gledam da izgladim stvari, sto je greska jer vecina zena tad to vide kao slabost a ne ...

                          Comment


                          • #14
                            Citiat člana goxy30 Pogledaj Post
                            Nerazumevanje kad se dvoje vole, iskreno vole, ne sme postojati
                            Uvek ce biti dovoljno razumevanja ako to medju njima vredi
                            Dobro je da ovo videh inace bih pomislila da sam se lose odrazila i pri doskoku povredila meniskuse i po koji prsljen

                            Comment


                            • #15
                              Ja bih ljubav mog zivota 'wezao' za moje srce, cuvala bi me ko malo wode na dlanu ja kad joj kaem
                              Ozenio bih je i napravio joj bar 2 bebca, 'syebala' bi se samo tako

                              Comment

                              Working...
                              X